Wyceń usługę

Referencje

Nasze projekty to nasza duma i najlepsza rekomendacja. O jakości naszych usług świadczą otrzymane referencje oraz liczne pozytywne opinie. 

 

logo
VoIPstudio

„The data presented allowed our team to learn about the users’ real behavior and notice barriers and difficulties on the way to conversion and satisfaction from using the application. We were able to take a step back and look at the solutions we create from a fresh perspective and better understand our users.”

logo
Beds4Dogs

„Przed zespołem projektowym stało niemałe zadanie – usprawnienie procesu składania zamówienia uwzględniające szereg elementów (…) jednym z widocznych już teraz efektów jest redukcja o ponad 90% błędnych zamówień i konieczności ich korekty telefonicznej.”

logo
AP VECTOR sp. z o. o. sp. k.

„Nad projektem czuwał dedykowany project manager, Pan Wojciech Popiela, a przez cały proces realizacji mieliśmy stały dostęp do wszystkich członków zespołu za pośrednictwem aplikacji do zarządzania Trello. Wszelkie niejasności były wyjaśniane na bieżąco, mieliśmy więc pewność efektu i komplet informacji o etapie prac. Mogliśmy liczyć także na profesjonalne doradztwo.”

logo
Komputronik Biznes sp. z o. o.

„Projekty stron przygotowane przez agencję były w pełni zgodne z wizją firmy oraz przedstawionymi wcześniej założeniami. Praca nad wdrażaniem stron przebiegała bez zastrzeżeń, wszelkie uwagi oraz sugestie były konsultowane i wyjaśniane na bieżąco. Ogromną zaletą powstałych stron jest ich profesjonalne przygotowanie pod kątem pozycjonowania, którym zajmuje się obecnie Grupa TENSE, spółka powiązana z TenseAPP!”

logo
TIP-TOPOL Sp. z o.o.

„Wyzwaniem dla zespołu wykonawcy stanowiło rozbudowanie projektu oraz takie przygotowanie systemu, by pełną edycję strony mógł przeprowadzać pracownik firmy za pośrednictwem intuicyjnego interfejsu. Dodatkowym utrudnieniem był ściśle określony termin oddania strony do użytku.

Nasz wybór padł na poznańską spółkę Webmetric, która wywiązała się w pełni z powierzonych zadań i przygotowała projekt działający bez zastrzeżeń, a do tego łatwy w obsłudze przez naszych pracowników.”

logo
Schedpol Sp. z o.o. Sp. k.

„Warstwa estetyczna została przygotowana do wdrożenia i zawierała 29 widoków desktopowych, na podstawie których agencja miała wykonać stronę i zaprojektować interakcje responsywne.

Powierzenie tego zadania Webmetric było trafionym wyborem. Wykazali się oni dużą elastycznością, kompetencjami oraz zawsze służyli radą i niezbędnymi konsultacjami.”

logo
Schiever Polska Sp. z o.o.

„Z całą pewnością możemy polecić Webmetric jako godnego zaufania partnera biznesowego w zakresie kompleksowego projektowania stron internetowych. Zespół kreatywny firmy tworzy rozwiązania funkcjonalne jak również atrakcyjne wizualnie.”

logo
cooKING Catering

„Z Webmetric jesteśmy związani od początku naszej działalności. Zarówna strona, jak i aplikacja internetowa jest efektem pracy zespołu firmy.

To dzięki synergii działań programistycznych i projektowych z marketingiem internetowym, cooKING mógł się swobodnie rozwijać, silnie zaznaczając swoją obecność na rynku cateringu dietetycznego.”

logo
tasmuj.pl - oficjalny sklep tesa tape

„Projekt sklepu przygotowany przez agencję był w pełni zgodny z oczekiwaniami oraz trendami w branży. Po zakończeniu prac powierzyliśmy firmie stałą opiekę administracyjną, która trwa do dziś. Na bieżąco możemy modyfikować sklep pod kątem programistycznym, konsultować nowe rozwiązania oraz mieć pewność, że oprogramowanie zawsze jest aktualne, a dane naszych Klientów bezpieczne.”

logo
Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego w Poznaniu

„Projekt strony przygotowany przez agencję był w pełni zgodny z naszą wizją oraz przedstawionymi wcześniej założeniami. Praca nad wdrażaniem strony przebiegała bez zastrzeżeń, wszelkie uwagi oraz sugestie były konsultowane i wyjaśniane na bieżąco z project managerem, Panem Wojciechem Popielą.”

logo
Stadion Poznań

„Profesjonalne podejście, kompleksowa wiedza z zakresu działań informatycznych oraz skupienie na potrzebach klienta, powodują że Webmetric jest wartościowym wykonawcą, a nasza współpraca przebiega za obopólnym zadowoleniem.

Każdy przedsiębiorca szukający profesjonalnego zespołu administratorów strony internetowej znajdzie w Webmetric partnera godnego zaufania.”

logo
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza

„Etap wdrożeniowy został ukończony sprawnie, czego efektem jest funkcjonalna i zgodna z założeniami strona internetowa. Rekomendujemy Webmetric Sp. z o.o. jako rzetelnego i kompetentnego partnera w kreacji i programowaniu stron internetowych.”

logo
Mondi Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.

„Projekt i rozwiązania zaproponowane przez poznańską spółkę Webmetric okazały się trafione i spełniły nasze oczekiwania. Zarówno warstwa wizualna jak i funkcjonalna zaprojektowana została z dbałością o szczegóły i stanowi spójną, intuicyjną całość. Integracja z oprogramowaniem zewnętrznym, pomimo wielu wyzwań i trudności, została zakończona sukcesem.

Możemy polecić Webmetric jako rzetelny, zaangażowany i kreatywny zespół specjalistów.”

logo
Edica Sp. z o.o.

„Webmetric wykazał się profesjonalizmem w działaniu oraz kreatywnym spojrzeniem na design i konieczność wykonania projektu dla trzech odmiennych stron z zachowaniem jednak spójności i zgodności z identyfikacją wizualną firmy. Na odbytych spotkaniach projektowych otrzymaliśmy liczne wskazówki i wspólnie nadaliśmy kierunek prowadzonym pracom.”

logo
360studios

„Zaproponowany zestaw modułów sprawdził się doskonale i został bardzo dobrze dopasowany do naszych potrzeb oraz budżetu. Ogromną zaletą powstałej strony jest jej profesjonalne przygotowanie pod kątem pozycjonowania, którym zajmuje się obecnie Grupa TENSE, spółka powiązana z Webmetric”

logo
SWGK Sp. z o.o.

„Realizacja projektu przebiegła terminowo i profesjonalnie, a zamierzony efekt został osiągnięty. Współpraca jest elastyczna i dostosowana do naszych potrzeb. Czujemy, że jesteśmy pod dobra opieką. Obszar naszej współpracy systematycznie poszerzamy o nowe wyzwania i elementy.”

logo
Diet & More

„…Aktualnie na rynku trudno znaleźć firmy, które dokładnie wywiązują się z narzuconego terminu, dlatego tak cenna jest współpraca z tym partnerem biznesowym (…) Klient korzystający z usług Webmetric S. z o.o., dzieki autentycznemu zaangażowaniu ma pewność, że zlecenie zostanie potraktowane bardzo rzetelnie. Firma w  100% godna polecenia.”