Wyceń usługę

Opieka nad stroną

Jakie korzyści da mi opieka nad stroną?

Strona internetowa wymaga więcej uwagi niż mogłoby się wydawać. Nawet statyczna strona www, na której treści nie zmieniają się często, wymaga okresowej konserwacji, optymalizacji wydajności, aktualizowanie systemu zarządzania treścią itd. Działania te zapewnią jej niezachwiane działanie.

Powyższe czynności można wykonać osobiście bądź poprzez specjalistę wewnątrz firmy. Gdy jednak nie masz na to czasu lub chcesz ograniczyć koszty dedykowanego pracownika, z pomocą przychodzi stała opieka IT.

W ramach pakietu godzin wykonujemy prace konserwacyjne i modernizacyjne Twojej witryny. Monitorujemy jej stan, także od razu reagujemy na wszelkie nieprawidłowości, a nasi Klienci mogą skupić się na prowadzeniu biznesu.

Jakie korzyści da mi opieka nad sklepem?

Sklep internetowy wymaga tyle samo uwagi i działań, co sklep stacjonarny. Tak jak należy dbać o fizyczną lokalizację, produkty na półkach czy wystrój witryny, tak samo należy dbać o elektroniczną sprzedaż w Sieci.

Dodatkowo należy zadbać o kopie bezpieczeństwa zamówień, odpowiednią ochronę danych osobowych Klientów, aktualizację systemu oraz dodatków i integracji, prowadzenie kampanii promocyjnych i wiele innych.

Zadania te wymagają stałej uwagi i nie zawsze obsługa sklepu zajmująca się realizacją zamówień jest w stanie obsługiwać wszystkie techniczne aspekty działania sklepu. W ramach opieki nad sklepem wykonujemy stały monitoring i aktualizacje, dbamy o wykonywanie kopii zapasowych oraz zawsze sprawny proces zakupowy.

Co jeszcze zyskujesz korzystając z opieki IT?

  • Zawsze aktualne zabezpieczenia strony – brak ryzyka spamu, wycieku danych itd.
  • Zwiększona wydajność strony – wygoda użytkowników, a więc i szansa na lepszą konwersję
  • Zawsze aktualny kod CMSa i wtyczek strony – brak ryzyka awarii strony
  • Bezpłatne konsultacje z opiekunem technicznym
  • Wsparcie w dodawaniu treści i modyfikowaniu strony
  • Wsparcie graficzne (np. tworzenie bannerów)
  • Wsparcie w zarządzaniu serwerem (zakładanie poczty, zmiana ustawień, kontakt z hostingodawcą w przypadku problemów)
  • Strona nie zostanie zainfekowana i nie będzie miała błędów, co mogłoby zniweczyć, np. działania pozycjonerskie

Dodatki premium w pakiecie

Moduł do optymalizacji wydajności strony - WP Rocket

Odpowiednio skonfigurowany moduł optymalizacji wydajności, to szybszy czas wczytywania strony wpływa na komfort użytkowników, ogólny odbiór strony i konwersję. 

Moduł o wartości 99 dolarów. W pakiecie – za darmo.

Moduł do optymalizacji wagi obrazów - Optimus HQ

Lżejsze zdjęcia to szybszy czas wczytywania się strony oraz mniejsze zużycie zasobów serwera.  To także wyższa ocena w oczach audytów Google. 

Moduł o wartości 29 dolarów. W pakiecie – za darmo.

Moduł ACF Pro

W przypadku modyfikacji strony instalujemy wtyczkę ACF Pro pozwalającą na tworzenie wygodnego panelu do zarządzania stroną.

Moduł o wartości 29 dolarów. W pakiecie – za darmo.

 

Moduł bezpieczeństwa - Cerber TA

Moduł pozwala na stały monitoring stanu witryny, problemów wymagających rozwiązania wskazywanych przez inteligentny algorytm, prowadzenie historii modyfikacji oraz powiadomienia, w przypadku gdyby strona przestała wyświetlać się w Sieci (informacja trafia do administratorów i na wskazany mail po 5 minutach od wystąpienia problemu).

Pakiety opieki serwisowej
Stałe wsparcie specjalistów
Zapewniamy profesjonalną opiekę IT w zakresie obsługi strony, tj. aktualizacji treści, przygotowania grafik oraz wdrożenia dodatkowych narzędzi usprawniających działanie strony. Posiadając pakiet, Twoje zlecenia mają priorytet w realizacji.
1
Pakiet BEZPIECZEŃSTWO
1 godzina/mc
+ aktualizacje strony
150 zł netto
3
Pakiet MINI
3 godziny/mc
+ aktualizacje strony
299 zł netto
6
Pakiet MIDI
6 godzin/mc
+ aktualizacje strony
599 zł netto
10
Pakiet MAX
10 godzin/mc
+ indywidualny zakres prac
od 899 zł netto