Wyceń usługę

O nas – czyli dlaczego dzięki nam zyskasz

Zaczynaliśmy, obierając za cel dostarczanie wysokiej jakości stron i sklepów internetowych naszym Klientom, chcąc przy tym projektować coraz ciekawsze i ambitniejsze rozwiązania. Dostarczać nie jednorazowe produkty, a komplementarne usługi i długoterminowe wsparcie w zakresie IT i e-marketingu. Na pierwszym miejscu postawiliśmy pasję i ambicję

Jakość.

Oferujemy dostosowane do Twojego budżetu rozwiązania, które szybko i efektywnie pozwolą Ci zaistnieć w Internecie. Niezależnie od budżetu, nie godzimy się na kompromisy w jakości.

Wiemy też, że sama strona, sklep, portal czy aplikacja na niewiele się zdadzą, gdy nie są odpowiednio promowane w Sieci. Dlatego też wszystkie nasze realizacje są przystosowane pod kątem wytycznych wyszukiwarek oraz preferencji użytkowników.

Pracujemy zarówno dla największych liderów w swoich branżach – Komputronik, Eurocash, Auchan, Miasto Poznań, Tesa, Fun Club czy Inea Stadion, jak i dla dopiero startujących firm.

Bez względu na to, kto jest naszym Klientem, praktykujemy indywidualne podejście i najwyższą jakość.

image
Zespół.

Podstawą wysokiej jakości usług jest zespół. Najważniejsze jest dla nas zaangażowanie oraz pasja. Wiemy, że chcąc dostarczyć najlepsze usługi i obsługę, nie wystarczą same umiejętności. Praca stanowiąca jednocześnie radość, to nasza recepta na sukces. Nasze doświadczenie i determinacja w osiąganiu kolejnych celów naszych Klientów, to elementy, które wyróżniają nas na rynku.

9
Lat doświadczenia
w tym 3 lata jako osobny podmiot
94+
Zadowolonych
klientów
~ 30000
przepracowanych
godzin
image
Czuwamy nad jakością usług
W codziennej pracy na rzecz realizacji projektów naszych Klientów weryfikujemy jakość realizacji na każdym jej etapie.
image
Michał Więcław
Prezes zarządu

Jestem obecny w branży od ponad 10 lat. Zarządzam strategicznie spółką Webmetric, wyznaczając kierunek jej rozwoju.

image
Wojciech Popiela
Członek zarządu | IT Manager

Odpowiadam za zespół specjalistów z różnych dziedzin projektowania, kodowania i programowania, tym samym gwarantuję wysoką jakość usług świadczonych przez spółkę. Jestem blisko najważniejszych osób – naszych Klientów, prowadząc realizację rozbudowanych stron. Kończąc każdy projekt, dbam, aby efekt finalny spełniał oczekiwania Klienta oraz wewnętrzne, rygorystyczne standardy.