Wyceń usługę

Modyfikacje stron – wyjdź naprzeciw zmianom

Wyjdź naprzeciw oczekiwaniom Klientów – ciesz się rosnącą liczbą zapytań ofertowych i nowych zamówień!

Twoja witryna internetowa powinna być tak samo dynamiczna jak Twój biznes. Odpowiadać na zmiany na rynku i w Twojej ofercie. Odpowiadać na działania konkurencji i trendy w branży. Wreszcie, odpowiadać na dynamicznie zmieniającą się sytuację technologiczną. Tylko wtedy masz pewność, że Twoje cele biznesowe, które realizujesz za jej pośrednictwem mają szansę być spełnione.

Nasz zespół każdego dnia wykonuje wiele modyfikacji różnych systemów – od znanych CMSów jak WordPress, Drupal lub Joomla po rozwiązania dedykowane. Każde z tych działań wprowadza nową jakość do istniejących systemów.

 

Zakres modyfikacji

„Kto stoi w miejscu, ten się cofa”. To sprawdzona prawda, która ma również swoje zastosowanie w przypadku strony internetowej. Prędzej czy później będzie konieczne wykonanie modyfikacji mogącej polegać na:

  • Aktualizacji kodu dla zapewnienia bezpieczeństwa i sprawnego działania
  • Dodaniu nowych funkcjonalności (np. funkcji chatu)
  • Modyfikacji istniejących funkcjonalności
  • Wprowadzeniu nowych treści lub modyfikacji istniejących
  • Przebudowy wyglądu elementów lub całości
  • Optymalizacji działania (np. prędkości)

Co mogę modyfikować?

Modyfikacje można wykonać praktycznie bez względu na sposób budowy strony:

  • Czyste pliki HTML – strony, które nie posiadają systemu zarządzania treścią. Jedną z najczęstszych modyfikacji jest tego typu systemu, by łatwiej obsługiwać stronę
  • Systemy zarządzania treścią – Joomla, WordPress, Drupal, Typo3 i wiele innych. Każdy z tych systemów można rozwijać niemalże bez żadnych ograniczeń
  • Sklepy internetowe – WooCommerce, Presta, Magento, Shoper i wiele innych. Modyfikacje pod kątem konwersji sprzedaży są kluczowe dla wyprzedzenia konkurencji. Drugim absolutnie priorytetowym aspektem jest bezpieczeństwo – szczególnie, że sklepy zawierają poufne dane osobowe klientów
  • Systemy dedykowane – strony, sklepy, aplikacje – ze względu na dedykowaną, nieznaną szerzej poza pierwotnymi twórcami budową, najtrudniejsze środowisko do modyfikacji. Jednak i tutaj, można bez przeszkód modyfikować system.

Rozliczenie godzinowe - wiesz za co płacisz

Dokonując bieżących modyfikacji rozliczasz się godzinowo. Oznacza to, że płacisz tylko za realnie wykorzystane w danym miesiącu godziny specjalistów. Co więcej, nie ma znaczenie zakres modyfikacji – tyle samo zapłacisz za pracę designera, programisty i kodera. Zespół dobierany jest elastycznie do każdej modyfikacji.

Poinformuj nas o swoich potrzebach, a przygotujemy dla Ciebie dopasowaną indywidualnie ofertę modyfikacji strony internetowej.

 

Pakiety opieki serwisowej
Stałe wsparcie specjalistów
Zapewniamy profesjonalną opiekę IT w zakresie obsługi strony, tj. aktualizacji treści, przygotowania grafik oraz wdrożenia dodatkowych narzędzi usprawniających działanie strony. Posiadając pakiet, Twoje zlecenia mają priorytet w realizacji.
1
Pakiet BEZPIECZEŃSTWO
1 godzina/mc
+ aktualizacje strony
150 zł netto
3
Pakiet MINI
3 godziny/mc
+ aktualizacje strony
299 zł netto
6
Pakiet MIDI
6 godzin/mc
+ aktualizacje strony
599 zł netto
10
Pakiet MAX
10 godzin/mc
+ indywidualny zakres prac
od 899 zł netto