Wyceń usługę

Strony dedykowane – wyjątkowy design dla Ciebie

W pełni autorskie, dedykowane projekty to klasa premium wśród realizacji stron i sklepów internetowych. Decydując się na realizację tego typu musisz liczyć się z większym budżetem, ale w rezultacie otrzymasz skrojony na miarę produkt, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Decydując się na realizację dedykowaną, najważniejszy jesteś Ty. Poprowadzimy Cię przez cały proces realizacji, jednocześnie zapewniając realny wpływ na każdy aspekt tworzonego rozwiązania. Nieważne jak zaawansowany będzie projekt, finalnie otrzymasz niepowtarzalny , doskonale wyglądający i bezbłędnie funkcjonujący produkt, który będzie oddawał ducha Twojego biznesu i odznaczał się na tle konkurencji.

Indywidualny projekt graficzny

Realizację rozpoczniemy od przygotowania projektu graficznego dostosowanego do Twojego biznesu. Niepowtarzalny wizerunek wzbudza zaufanie i zainteresowanie klientów, tym samym pomaga sprzedawać. Projekt graficzny oparty o zasady UX pozwala na optymalizację funkcjonalności i uzyskanie lepszej konwersji.

Przygotowany projekt, zostanie zakodowany do systemu zarządzania treścią (CMS). System ten umożliwia łatwą samodzielną edycję i zamieszczanie nowych informacji. Strona internetowa staje się Twoją wizytówką, którą w każdej chwili możesz zmienić oraz rozbudowywać.

Wiemy jak przygotować stronę pod pozycjonowanie

Strona internetowa, którą dla Ciebie przygotujemy, będzie spełniała standardy wyszukiwarek, a tym samym pozwoli na skuteczne działania SEO! Dzięki współpracy partnerskiej z agencją SEO – Grupą TENSE – nasze strony są tak wykonane, aby mogły osiągać jak najwyższe rankingi w Google.

Jak wyceniamy projekty?

Cena strony internetowej jest kalkulowana w oparciu o godziny pracy zespołu specjalistów, którzy wpierw stworzą projekt, a następnie zakodują – „wdrożą go w życie” dając Twojej firmie przewagę nad konkurencją.

Jeśli dopiero startujesz i posiadasz niewielki budżet, również mamy coś dla Ciebie. Strony modułowe wykonane z predefiniowanych elementów, dzięki którym wystartujesz, nie obciążając budżetu swojej firmy.

Nasz standard jakości!

Projektowanie UX

Nasi graficy nie projektują jedynie wyglądu, ale skupiają się na wszystkich interakcjach zgodnie z know-how z zakresu User Experience opartym na heurystykach Nielsena oraz analizach zachowań użytkowników.

Dzięki takiemu podejściu doświadczenie użytkownika, Twojego klienta, jest satysfakcjonujące i skłaniające do konwersji.

CMS - Content Magament System

Twoja strona będzie oparta o system zarządzania treścią. Ty lub Twoi pracownicy będziecie mogli bez problemu samodzielnie edytować wszelkie treści umieszczone w witrynie oraz dokładać nowe. Wszystko to poprzez wygodny i łatwy w obsłudze panel administracyjny. Dodanie wersji językowych lub nowych funkcji również nie będzie problemem.

Nie masz czasu samodzielnie edytować stronę? Z chęcią przejmiemy opieką nad serwisem, byś mógł się zająć tym, co dla Ciebie najważniejsze i mieć pewność, że wszystko działa.

RWD - Responsive Web Design

Nowa strona będzie się dostosowywała do przeglądania na urządzeniach mobilnych takich jak laptopy, tablety czy smartfony. RWD zapewni użytkownikom wygodny dostęp do oferty Twojej firmy praktycznie z każdego urządzenia, umożliwiając przy tym efektywną obsługę na każdej rozdzielczości ekranu.

Już w 2016 liczba mobilnych użytkowników Internetu była większa od użytkowników stacjonarnych urządzeń*. RWD nie jest już tylko opcją, to absolutny standard, który po prostu należy spełniać, aby być konkurencyjnym. Wszystkie nasze projekty są tworzone z myślą o użytkownikach mobilnych.

Źródło: stonetemple.com

Wysokiej jakości kod

Nasze know-how bazuje na dobrych praktykach w tworzeniu kodu programistycznego. Wiemy jak pisać wydajnie, szybko działające strony, jednocześnie zapewniając wygodę administracji i efektowny wygląd.

Wiemy też, że strona musi być dobrze oceniana przez algorytmy Google. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz współpracy z agencją SEO – Grupą TENSE – Klient otrzymuje stronę spełniającą standardy optymalizacyjne wyszukiwarek, co gwarantuje, że proces pozycjonowania przebiegnie bez zakłóceń.

Dedykowane wsparcie

Cały proces projektowania i wdrożenia projektu nadzoruje doświadczony project manager. Pozostaje on z Tobą w ciągłym kontakcie poprzez oprogramowanie do zarządzania projektem (dedykowany dashboard w Trello), mail oraz telefon/videokonferencję. Gwarantuje to szybkość oraz sprawność realizacji, a także wygodę dla Klienta.

Również po zakończeniu wdrożenia, pozostajemy do dyspozycji w zakresie wszelkich modyfikacji strony, jej dodatkowej rozbudowy oraz wdrażania narzędzi specjalistycznych (np. analitycznych).

Technologie dla twojej firmy
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
  • logo
Portfolio
Sprawdź nasze projekty
Zrealizowane projekty są naszą dumą i najlepszą wizytówką. Każdy z nich stworzyliśmy tak, by uzyskać maksymalną satysfakcję Klienta.
Skorzystaj z usługi pozycjonowania
i zyskaj dodatkowe korzyści!
Voucher na usługi SEO

Jeśli masz lub planujesz mieć aktywną usługę SEO w partnerskiej firmie Grupa TENSE możesz skorzystać z oferty voucherów. Realizując projekt IT otrzymujesz voucher, który obniży koszty pozycjonowania Twojej strony internetowej łącznie nawet o 4000 zł w czasie trwania całej umowy. O szczegółach voucherów więcej dowiesz się u naszego doradcy klienta.

Korzystny system ratalny

Chcesz rozłożyć płatność na raty? Mając umowę na pozycjonowanie Twojej strony w Grupie TENSE masz taką możliwość. Koszt projektu IT możesz podzielić na tyle rat, na ile miesięcy podpisałeś umowę na SEO. Dzięki temu zrealizujesz swój projekt nie obciążając budżetu firmy jednorazową inwestycją.

Pakiety opieki serwisowej
Stałe wsparcie specjalistów
Zapewniamy profesjonalną opiekę IT w zakresie obsługi strony, tj. aktualizacji treści, przygotowania grafik oraz wdrożenia dodatkowych narzędzi usprawniających działanie strony. Posiadając pakiet, Twoje zlecenia mają priorytet w realizacji.
1
Pakiet BEZPIECZEŃSTWO
1 godzina/mc
+ aktualizacje strony
150 zł netto
3
Pakiet MINI
3 godziny/mc
+ aktualizacje strony
299 zł netto
6
Pakiet MIDI
6 godzin/mc
+ aktualizacje strony
599 zł netto
10
Pakiet MAX
10 godzin/mc
+ indywidualny zakres prac
od 899 zł netto