Wyceń usługę

Audyty stron internetowych

Każdy chciałby mieć wydajną, doskonale przygotowaną i użyteczną dla użytkowników stronę lub sklep internetowy. By wykonać optymalizację w dowolnym zakresie (pozycjonowania w wyszukiwarkach – SEO, wydajności, użyteczności i doświadczeniu użytkowników – UI/UX) należy najpierw poznać dogłębnie stan obecny. Problemy czy miejsca do zoptymalizowania strony nie zawsze są oczywiste. Każde zaplanowane działanie optymalizacyjne należy więc poprzedzić audytem i oprzeć swoje kroki nie na intuicji, a na zebranych danych i fachowych testach. Poznaj usługę audytu i sprawdź, co dzięki niemu możesz zyskać.

Co zyskuję wykonując audyt strony?

Przede wszystkim solidną dawkę wiedzy. Uporządkowaną, spisaną prostym językiem, zweryfikowaną przez specjalistów z wieloletnim stażem. Audyt zawiera opis stanu faktycznego, konkretne wskazówki optymalizacyjne oraz opis znaczenia każdego elementu. Otrzymasz również szacunkowy kosztorys zmian, które są konieczne do wykonania.

 

 

Kto wykonuje audyt?

Każdy z naszych audytów wykonywany jest przez człowieka i opatrzony stosownym komentarzem i wyjaśnieniami.

Żaden z audytów nie jest automatyczny (a więc wygenerowany przez maszynę). Każdy dokument sporządza człowiek, z którym możesz porozmawiać i skonsultować wszystkie wątpliwości po otrzymaniu gotowego dokumentu.

Audyt przygotowywany jest indywidualnie, a jego wynikiem są konkretne wnioski oraz zalecenia wraz z opisem merytorycznym. Wszystko przygotowane jest tak, byś dokładnie wiedział na czym stoisz i co możesz zrobić, by pójść na przód.

Wykonałem audyt strony internetowej. Co dalej?

Jeśli wyniki audytu wskazały konieczne zmiany, które należy wykonać. Możesz zlecić je nam lub dowolnemu, innemu wykonawcy. W oparciu o otrzymane przez nas dokumenty będziesz mógł zrealizować optymalizacje prowadzące do polepszenia funkcjonowania Twojej witryny.

Jeśli zdecydujesz się kontynuować współpracę i wprowadzić zmiany z Webmetric, otrzymasz preferencyjną stawkę na realizację.

Wybierz swój audyt strony internetowej

Audyt ogólnego stanu strony/sklepu internetowego

Kompleksowy audyt, którego efektem będzie zbiór informacji o funkcjonowaniu Twojej witryny. Poruszone zostaną kwestie takie jak jakość kodu, ogólna wydajność, stan zabezpieczeń, zastosowanie dobrych praktyk z zakresu projektowania, kodowania oraz SEO. Dodatkowo poznasz stan środowiska strony (serwera). Dowiesz się, co należy poprawić, czy strona spełnia aktualne standardy, czy jest poprawnie zabezpieczona i gdzie należy szukać optymalizacji.

Audyt UX

Audyt skupiający się na użyteczności strony i doświadczeniu użytkowników korzystających z niej. Audyt opiera się na eksperckiej wiedzy zespołu audytorów oraz analizie zachowań użytkowników korzystających z witryny (mierzonej za pomocą specjalnych narzędzi). Na podstawie zebranych danych można wdrożyć zmiany prowadzące do większego zaangażowania użytkowników oraz konwersji.

Audyt wydajności

Audyt skupiający się przede wszystkim na ocenie wydajności oraz znalezienia słabych punktów wraz zaleceniami, które pozwolą przyspieszyć Twoją witrynę, co bezpośrednio przekłada się na konwersję i komfort korzystania z niej przez użytkowników.

Audyt SEO

Precyzyjny audyt nakierowany na optymalizację strony pod kątem osiągania wysokich pozycji w wyszukiwarce Google. Audyt realizowany przez specjalistów Grupy TENSE – jednej z czołowych agencji SEO/SEM w Polsce, uczestnika prestiżowego programu Google Rising Star. Otrzymane dane pozwolą wdrożyć Ci zmiany, prowadzące do polepszenia oceny strony w rankingu wyszukiwarki.

Audyt dotyczy 4 kluczowych obszarów:

  • Techniczne elementy SEO.
  • Ruch organiczny i widoczność w wyszukiwarce.
  • Profil linkowy domeny.
  • Content.