Wyceń usługę

Allegro Smart! – znamy szczegóły nowej oferty

Wróć do wpisów
27 sierpnia, 2018

W dniu 27 sierpnia 2018 Allegro przedstawiło swoją nową usługę o nazwie Allegro Smart! Jest to rozwiązanie abonamentowe które zapewnia kilka korzyści dla użytkowników.

Usługa jest dostępna w dwóch opcjach – 12-miesięcznej subskrypcji w cenie 49,00 złotych oraz 6-miesięcznej za 39,00zł.

W ramach pakietu otrzymujemy darmową przesyłkę naszych zakupów z portalu Allegro (do 365 paczek w przypadku wyższej opcji abonamentowej i 180 w niższej) za pomocą wybranych opcji dostawy (Paczkomaty, punkty odbioru i listy polecone). Z darmowej wysyłki możemy skorzystać, jeśli wartość zakupionych przedmiotów od jednego sprzedającego wynosi przynajmniej 40 zł oraz gdy sprzedający jest oznaczony logo Smart.

Lista dostępnych metod dostawy w usłudze:

  • Paczkomaty 24/7
  • Allegro Paczkomaty 24/7 InPost
  • sklepy Żabka i Freshmarket
  • stacje Orlen
  • kioski RUCH
  • placówki Poczty Polskiej
  • Paczka w RUCHu

Logiem Smart oznaczone będą oferty sprzedajacych, którzy mają dobrą reputację na portalu (np. Super Sprzedawcy), ustalili politykę zwrotów zgodną z regulaminem usługi oraz udostępnili kupującym wybrane metody dostawy.

Oprócz darmowej przesyłki abonenci otrzymują także bezpłatne zwroty przesyłek Allegro Smart! (tylko w przypadku gdy dostawa była realizowana za pomocą Paczkomatów lub do punktu odbioru).

Usługa oferuje także specjalne okazje dostępne tylko dla subskrybentów zwane Smart! Okazjami – aby mieć do nich dostęp należy być zalogowanym na Allegro oraz posiadać aktywną usługę Smart! Oczywiście wysyłka okazyjnych produktów jest darmowa po spełnieniu wymaganych warunków.

Kolejnym benefitem jest priorytetowa obsługa w Programie Ochrony Kupujących. Allegro deklaruje rozpatrywanie wniosków od abonentów Smart! w ciągu 2 dni roboczych – chociaż osobiście uważamy, że powinien być to standard ;)

Każdy subskrybent otrzyma także na start 10 Monet Allegro, które może wykorzystać przy kolejnych zakupach. Dodatkowe 10 Monet otrzymamy po przedłużeniu abonamentu na kolejny okres rozliczeniowy.

Dla niezdecydowanych Allegro daje możliwość skorzystania z Allegro Smart! przez 30 dni za darmo, po którym to okresie w przypadku rezygnacji otrzymamy zwrot pieniędzy.

Więcej informacji: allegro.pl/smart/

Michał Zarzycki
Michał Zarzycki
Specjalista ds. sprzedaży stron www. W handlu obecny odkąd pamięta. Zawsze doradzi najlepsze rozwiązanie i zaplanuje optymalną strategię działań.
Komentarze